На тържествена церемония под звуците на камерен оркестър "Орфей" с диригент Райчо Христов ГПЧЕ "Симеон Радев" раздаде за пореден път немските езикови дипломи.
На тържеството присъстваха скъпи гости: фрау Зьолденвагнер (главен консултант и координатор на центъра за немски език), г-жа Юлиана Ефремова (началник РУО Перник), г-жа Миглена Димитрова (началник отдел образование към община Перник), експерти от РУО Перник, г-жа Аначкова (бивш директор на гимназията), преподаватели, родители, ученици...
Мили думи към учениците отправиха директорът на Езиковата Ангелина Страхилова, както и фрау Зьолденвагнер и преподавателката по немски Жанина Петева...
На добър час!


