СПИСЪЦИ НА УЧЕНИЦИ - 8 КЛАС

       

Списък на учениците от Профил „Чужди езици“, английски език с испански език – 8а клас - учебна 2021/2022г.

Класен ръководител: Антония Атанасова

  1. АНА-МАРИЯ ИВАЙЛОВА  ИВАНОВА
  2. БЕАТРИС       КИРИЛОВА   ПЕТРОВА
  3. БИАНКА        АЛЕКСАНДРОВА     ПЕЙЧЕВА
  4. ГАБРИЕЛА    ДАНИЕЛОВА            ЙОРДАНОВА
  5. ЕКАТЕРИНА ДИМИТРОВА            ТРЕНДАФИЛОВА
  6. ЕЛИЗА           ЛЮБОМИРОВА        ЛЮБЕНОВА
  7. ЕРИКА           РОСЕНОВА   ЕМИЛОВА
  8. ИВАН АЛЕКСАНДРОВ       АЛЕКСОВ
  9. ИВАН-АСЕН АСЕНОВ        КУКУШЕВ
  10. ИРИНА          ПАВЛОВА    КИРИЛОВА
  11. ЙОАН ВЕСЕЛИНОВ ЦВЕТАНОВ
  12. ЙОРДАН        МИРОСЛАВОВ         ДИМИТРОВ
  13. КРИСТИНА   ВАСИЛЕВА   ТОДОРОВА
  14. КРИСТИНА   КРАСИМИРОВА       ПАВЛОВА
  15. ЛИЛИЯ          АЛЕКСАНДРОВА    ВЕЛИНОВА
  16. МАРИЯ          ВАСИЛЕВА   АНТОНОВА
  17. МАРИЯ          НИКОЛАЕВА           БРЪНЗОВА
  18. МАРТИНО     ВАЛЕНТИНОВ          ЙОРДАНОВ
  19. МИРА             АСЕНОВА     АСЕНОВА
  20. МИРЕЛА        МИРОСЛАВОВА      ГРИГОРОВА
  21. НИКОЛ          ЮЛИЯНОВА АНГЕЛОВА
  22. НИКОЛ НИКОЛАЕВА НИКОВА
  23. РАЯ    ВЕЛИНОВА   ВЕЛИНОВА
  24. СТИВЪН        ЙОРДАНОВ   СТОЯНЧОВ
  25. ТЕОДОРА      НИКОЛАЕВА            КАРАДАЧКА
  26. ЦВЕТЕЛИНА БОРИСЛАВОВА       БОГОСЛОВОВА

                                           

Списък на учениците от Профил „Чужди езици“, немски език с английски език – 8б клас -  учебна 2021/2022г.

Класен роководител: Росица Молева

  1. АНДЖЕЛИНА ОЛЕГОВА    СТЕФАНОВА
  2. БОГОМИЛ  РАДИСЛАВОВ ЛОЗАНОВ
  3. БОЙКО ЕМИЛОВ БОЙКОВ
  4. БОРИС ПЕТРОВ СИМЕОНОВ
  5. ВАНИНА  ЛЮДМИЛОВА  ВЕСЕЛИНОВА
  6. ВЕНЕЛИН  ИВАЙЛОВ  ЦЕКОВ
  7. ГАБРИЕЛА  ХРИСТОВА  ТОПАЛОВА
  8. ГАБРИЕЛА  ЦВЕТАНОВА  ВЕНКОВА
  9. ДАНИЕЛ  ГЕОРГИЕВ  МИХАЙЛОВ
  10. ДАРИНА  ГЕНЧЕВА            ВАСИЛЕВА
  11. ДЕЯН  НИКОЛАЕВ  АНГЕЛОВ
  12. ИЗАБЕЛ  ВЛАДИМИРОВА ЖИВКОВА
  13. ЙОАНА  РУМЕНОВА  ЦОНЕВА
  14. ЙОАНА  ИВАЙЛОВА  КИРИЛОВА
  15. ЙОАНА  АСЕНОВА БОГОМИЛОВА
  16. КАЛОЯН  ИВАЙЛОВ           ЕВГЕНИЕВ
  17. КРИСТИЯНА  СВЕТОСЛАВОВА  ГРОЗДАНОВА
  18. МАРИЯ  ЛЮБОМИРОВА    НЕНКОВА
  19. МАРИЯ-ДЕСИСЛАВА  ИВОВА  ДИМИТРОВА
  20. МИРОСЛАВ  ЙОРДАНОВ  АЛЕКСАНДРОВ
  21. МИХАИЛ  ПЕТРОВ  СИМЕОНОВ
  22. НИКОЛА  МАРТИНОВ  ДОЙЧИНОВ
  23. РАДОСЛАВ  РАДИНЧОВ  АЛЕКСАНДРОВ
  24. СВЕТОЗАРА  НИКОЛАЕВА           АНДРЕЕВА
  25. ТЕОДОР  ГЕНЧЕВ    ВАСИЛЕВ
  26. ТОДОР  БОЙКОВ КРЪСТЕВ
  27. ХРИСТИЯНА  ПЕТРОВА  ПЕТРОВА

 

 

Списък на учениците от Профил „Чужди езици“, френски език с английски език  - 8в клас - учебна 2021/2022г.

Класен роководител: Цветанка Ташкова

  1. АНДРЕА        ЛЮДМИЛОВА          КИРИЛОВА
  2. АННА ДАНИЕЛОВА           РУСЕВА
  3. ГАБРИЕЛА    БОЙКОВА     ДИМИТРОВА
  4. ДАНАЯ          ИВАЙЛОВА  МИХАЙЛОВА
  5. ДАНИЕЛ        БЛАГОЕВ      ДИМИТРОВ
  6. ДАНИИЛ  ВАСИЛЕВ  ГАНЧЕВ
  7. ДАЯНА          МАРИОВА     НИКИФОРОВА
  8. ДЖОРДЖИЯ  ГЕОРГИЕВА  ХРИСТОВА
  9. ЕЛИНА          ПЕТРОВА      ПЕТРОВА
  10. ЕМА   ЕМИЛОВА     НИКОЛОВА
  11. ИВАНА          ХЮСЕИН       МОХСЕН
  12. ИРЕНА           НИКОЛАЕВА            ИВАНОВА
  13. ИРРА  ЦВЕТЕЛИНОВА       ИВАНОВА
  14. КАТРИН        ПАВЛОВА     ЯНЕВА
  15. КРИСТИНА   ЛЮБОСЛАВОВА      НАЧЕВА
  16. ЛИНА БОРИСЛАВОВА       ВЕРЧОВА
  17. МАГИ ДИМИТРОВА           ДИМИТРОВА
  18. МИЛА            ИВАЙЛОВА  ТИХОМИРОВА
  19. МИХАЕЛА    СТАНИСЛАВОВА    ПЕТРОВА
  20. МОНИКА       КРАСИМИРОВА       ЧАПКЪНОВА
  21. НИКОЛ          КАЛИНОВА  ЗАХАРИЕВА
  22. НИКОЛ          КРАСИМИРОВА       НИКОЛОВА
  23. СВЕТОСЛАВ ВЛАДИСЛАВОВ       БОЯНОВ
  24. СТЕФАНИ     ВЕСЕЛИНОВА          ЯНЕВА
  25. ЦВЕТЕЛИНА ДЕНИСЛАВОВА       АЛЕКСАНДРОВА
  26. ЯНИЦА          ВЛАДИМИРОВА      ДИМИТРОВА

 

                                   

Списък на учениците от Профил „Софтуерни и хардуерни науки“, английски език с испански език – 8г клас - учебна 2021/2022г. 

Класен роководител : Силвия Иванова

  1. АДРИАН        КИРИЛОВ      ГЕОРГИЕВ
  2. АЛЕКСЕЙ      ЯВОРОВ         ХРИСТОВ
  3. АНМАРИ       ЮЛИАНОВА ЦВЕТКОВА
  4. АНТОНИО     ЛЪЧЕЗАРОВ  КАМЕНОВ
  5. БОЖИДАР     ГЕОРГИЕВ     ГЕОРГИЕВ
  6. ВАНЕСА        БОЖИДАРОВА         НИКОЛОВА
  7. ВЕНЕЛИН      ДИМИТРОВ   ГЕНАДИЕВ
  8. ВЕСЕЛЕН      ДРАГОМИРОВ          ГЕОРГИЕВ
  9. ВИКТОРИЯ БОЙКОВА ПАНИЧАРОВА
  10. ДАМЯН          КАМЕНОВ     УЗУНОВ
  11. ДАРИНА        МИРОСЛАВОВА      НИНОНОВА
  12. ДЕЯН  АЛЕКСАНДРОВ        ШАЛАМАНОВ
  13. ЕЛИЦА          МАРИАНОВА           МАРИНОВА
  14. ЕММА            ЕМАНУИЛОВА        КИРИЛОВА
  15. ЙОАНА          НИКОЛАЕВА            СТОИЛОВА
  16. ЙОАННА       ВАСИЛЕВА   ЙОРДАНОВА
  17. КОНСТАНТИН         КОСТОВ        ВАСИЛЕВ
  18. КОСТАДИН   ЯСЕНОВ        КРУМОВ
  19. МАРИО          АНДРЕЕВ       ДАНЧЕВ
  20. МАРТИН        ПАСКАЛЕВ   ГЕОРГИЕВ
  21. НИКОЛ          МАРИОВА     ПАВЛОВА
  22. НИКОЛАЙ     АЛЕКСАНДРОВ        ТОДОРОВ
  23. ПЕТЪР           МОМЧИЛОВ ЛЮБЕНОВ
  24. СВЕТОСЛАВ СТОЙНЕВ      ИВАНОВ
  25. ТЕОДОР         РУСЛАНОВ   СВИЛЕНОВ
  26. ЯНКО ЮЛИАНОВ    МИХАЙЛОВ

                                             

Списък на учениците  от Профил „Софтуерни и хардуерни науки“, немски език с английски език - 8д клас - учебна 2021/2022г. 

Класен роководител: Лилия Иванова

  1. АТАНАС        АНДРЕЕВ       СТОЯНОВ
  2. ВАСИЛ          СВЕТЛИН      ЕВГЕНИЕВ
  3. ДАВИД          ЛЮДМИЛОВ ЛЮБОМИРОВ
  4. ДАНИЕЛ        КИРИЛОВ      ЧАВДАРОВ
  5. ЕЛЕНА           РОСЕНОВА   АЛЕКСАНДРОВА
  6. ИВАЙЛА       ВЕСЕЛИНОВА          ОГНЯНОВА
  7. ИВЕЛИНА     ИВАЙЛОВА  ЕВТИМОВА
  8. ИЛИЯНА       БОЯНОВА     ХРИСТОВА
  9. ЙОАНА          ИВАЙЛОВА  СТОЯНОВА
  10. ЙОАННА       ОГНЯНОВА   РАШКОВА
  11. КАЛОЯН        ДАНАИЛОВ  ЧОЛАКОВ
  12. КАЛОЯН        МАРТИНОВ   ВЕЛИНОВ
  13. КРИСТИАН   ВЛАДИСЛАВОВ       ИВАНОВ
  14. КРИСТИАН   РУМЕНОВ     КРУМОВ
  15. МАГДАЛЕНА           КРАСИМИРОВА      МАРИНОВА
  16. МАКСИМ      ДИМИТРОВ   БОРИСОВ
  17. МИРА   ВЛАДИМИРОВА    МАРКОВА
  18. МИХАИЛ       БОЙКОВ        БОЙКОВ
  19. НИКОЛА       КРУМОВ        ДИМЧЕВ
  20. НИКОЛАЙ     ЕМИЛОВ        ВАЛЕРИЕВ
  21. НИЯ    ЮЛИЯНОВА ЛАЗАРОВА
  22. СИМЕОН       ГЕОРГИЕВ     ХРИСТОВ
  23. СТЕФАН        СТЕФАНОВ   ВЕЛИНОВ
  24. СТЕФАН        СТЕФАНОВ   МИХАЙЛОВ
  25. ТАНЯ КРУМОВА    ГЕОРГИЕВА
  26. ФИЛИП          ДИМИТРОВ   АНГЕЛОВ

 

 

                                                             

Списък на учениците от Профил „Софтуерни и хардуерни науки“, френски език с английски език – 8е клас - учебна 2021/2022г.

Класен ръководител: Фиданка Лазарова

  1. АЛЕКСАНДЪР          БИСЕРОВ       ДЕСОВ
  2. АНА   ЮЛИАНОВА НИКОЛОВА
  3. АНТОН          СТАНИСЛАВОВ       МИЛЧЕВ
  4. ВАНЕСА        ИЛИАНОВА  ЕЛИНЧОВА
  5. ВАНЕСА        ХРИСТОВА   ГЕОРГИЕВА
  6. ВИКТОР         ДЕНИСЛАВОВ          ЗЛАТКОВ
  7. ВИКТОРИЯ   ВАЛЕРИЕВА АЛЕКСАНДРОВА
  8. ВИКТОРИЯ   КИРИЛОВА   ДАВИДКОВА
  9. ВЛАДИСЛАВ            ВЕСЕЛИНОВ            ПЕТРОВ
  10. ГЕРГАНА      ГЕОРГИЕВА  ВЛАДИМИРОВА
  11. ДАРИНА        РОСЕНОВА   ИВАНОВА
  12. ЕВЕЛИН        КИРИЛОВА   ПОПОВА
  13. ЕЛИЗАВЕТА             МАХОВА
  14. ЕЛИЦА          СТАНИСЛАВОВА    КЪТЕВА
  15. ЗВЕЗДОМИРА          ГЕОРГИЕВА  ИВАНОВА
  16. ИВЕТА           ИВАЙЛОВА  ЙОСИФОВА
  17. КАЛОЯН        РУМЕНОВ     ГРОЗДАНОВ
  18. КАМЕЛИЯ     ИВАНОВА     ИВАНОВА
  19. КРИСТИЯН   ЯСЕНОВ        КРУМОВ
  20. ЛИЛИ             СИЛВЕН-СТОЙКОВА
  21. МАКСИМ      СВЕТОСЛАВОВ        СТОИЛОВ
  22. МАРТИН        ИВАЙЛОВ     ДИМИТРОВ
  23. НАТАЛИ        АДАЛБЕРТОВА        ЕМИЛОВА
  24. НИКОЛ          БОЙКОВА     РАНГЕЛОВА
  25. ПЕРСИАН      ВОЛОДИЕВ   ИВАНОВИЧ
  26. РОБЕРТО       СТОЙКОВ      ВУЧКОВ

Публикувана на: 13.09.2021